www.swinkimorskieinfo.pun.pl

Forum poświęcone świnkom morskim.


#1 2010-12-17 11:13:32

Theswinkowski

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 8
Punktów :   

Gdzie kupić swinkę?

To jest pytanie generalne. Ja osobiście polecam, aby kupic świnkę w sklepie KAKADU. Tam świnki sa zdrowe i mają najlepsze warunki ze wszystkich sklepów jakie znam(w moim mieście). Jednak ponieważ ceny są tam szałowe resztę (klatka, karma itp.) polecam kupić w sklepie U MAJEWSKICH. Sklep ma to samo i jest  o wiele tańszy. Jaki sklep wy polecacie?

Offline

 

#2 2012-01-21 13:01:47

 lilu

Użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2012-01-21
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Gdzie kupić swinkę?

A ja pozwolę sobie nie zgodzić się z Theswinkowski. Świnki w ŻADNYM sklepie zoologicznym nie są traktowane jak należy. Kakadu czy jakiś inny sklep bierze świnki z pseudo hodowli a tam świnki żyją na własnych odchodach
dostając do jedzenie jakieś obierki czy co innego. Bo zwierzęta to nie jest pasja większości właścicieli takich sklepów, a jedynie łatwy zarobek! Ja miałam 4 świnki z podobno świetnych sklepów gdzie świnki schodzą jak " świeże bułeczki" i tylko jedna mi przeżyła! Drugą wzięłam z nieodpowiedniego domu gdzie żyła z królikiem na polu i się po prostu "właścicielowi" znudziła. Teraz będzie musiał być operowany bo ma dużego ropnia. Nadal twierdzisz, że sklepy zoo są świetne? Osobiście polecam adopcje prosiąt na Caviarni
Ps. Mam nadzieje, użytkowniku Theswinkowski, że nie czujesz dużej urazy ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ba.pun.pl www.shinobi-raifu.pun.pl www.footballwroc.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.falenearth.pun.pl